Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Undertaker
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
5887
10.11.2010, 19:11
Gdyby Sobiech był chociaż przyzwoitym napastnikiem to byłoby 2-0, ale drewno piłki nie potrafi przyjąć. Milion euro
Undertaker
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Undertaker