Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5884
Stary 10.11.2010, 18:59
Nie na komisji ligi. Nie wiadomo jak grajki podejdą do meczu i jaki będzie wynik, bo obie ekipy są baaardzo przeciętne w tym sezonie.

Musimy się zatem dodatkowo zmobilizować i klepnąć ich "kibicowsko"
Odpowiedz cytując