Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2010, 17:49
Zgadzam się z przedmówcą. Kogo my się mamy bac? Komorowskiego? czy jakby go zawiesili Wawrzyniaka czy innego piłkarzyny? Szanujmy się. Ja nawet nie wiem kto to ten Komorowski
Odpowiedz cytując