Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 8.
Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
1636
10.11.2010, 14:59
Wisła Kraków - Legia Warszawa 5:0(1:0)
Skład: Pawełek-Cikos,Chavez,Bunoza,Paljic-Kirm,Sobolewski,Boukhari,Garguła,Małecki-Pa.Brożek
Zmiany: Wilk,P.Brożek,Rios
Bramki: Rios 2x, Pa.Brożek 2x, Cikos
woocashx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do woocashx
Znajdź inne posty napisane przez woocashx