|
Dzięki pirat ale cokolwiek na hoście, bo mam neostradę - nie wiem czy to przyczyna ale z torrentów nic nie ściąga.
E:
O to mi chodziło, swoją drogą sprawdzałem wcześniej peb i wszystkie linki wygasłe, tak czy inaczej dzięki MatMario !
Ostatnio edytowane przez tomo : 10.11.2010 o godz. 13:36.
|