Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19123
Stary 10.11.2010, 12:36
Dzięki pirat ale cokolwiek na hoście, bo mam neostradę - nie wiem czy to przyczyna ale z torrentów nic nie ściąga.

E:
O to mi chodziło, swoją drogą sprawdzałem wcześniej peb i wszystkie linki wygasłe, tak czy inaczej dzięki MatMario !
Ostatnio edytowane przez tomo : 10.11.2010 o godz. 13:36.
Odpowiedz cytując