KROKU napisał(a):

Głupi i cierpliwy kibic-wyborca bo przecież nie ten uśmiechnięty brodacz z niebieskich
billboardów, który jeszcze nie tak dawno twierdził, iż mecz z Legią odbędzie się przy
czterech trybunach zapełnionych kibicami.
Ale po co, lepiej rozłożyć ciało w loży profesorskiej przy "bajorze" i doznawać kolejnych
orgazmów wraz z chałaciarską sektą wybrańców.