Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 10.11.2010, 01:40
KROKU napisał(a):Wyświetl post
kto za to odpowie?
Głupi i cierpliwy kibic-wyborca bo przecież nie ten uśmiechnięty brodacz z niebieskich
billboardów, który jeszcze nie tak dawno twierdził, iż mecz z Legią odbędzie się przy
czterech trybunach zapełnionych kibicami.
Ale po co, lepiej rozłożyć ciało w loży profesorskiej przy "bajorze" i doznawać kolejnych
orgazmów wraz z chałaciarską sektą wybrańców.
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując