Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MISTA92
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
19114
10.11.2010, 00:36
Panowiee pytanie z górnej półki
gdzie kupię jakieś róże lub kwiaty nie daleko R22?
?
MISTA92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MISTA92
Znajdź inne posty napisane przez MISTA92