Fuks napisał(a):

|
Pisze bzdury, niech pisze, jego prawo. My mamy prawo go nie lubic i sie z tym nie zgadzac. .
|
Za pisanie bzdur powinien zostac wywalony z gazety w której pracuje ale jeśli jego szef nie widzi w tym nic złego to dla mnie ta gazeta służyc moze jedynie do podcierania dupy w kiblu. Nie na tym polega wolnosc prasy, że każdy może zniesławiac kogo mu sie podoba. Więc to nie jest problem Małeckiego a raczej nierzetelnosci pismaka, która nalezy pietnowac a nie nazywac jego prawem.