kreseq napisał(a):

|
Wychodzi na to ze Smuda ma problem ze soba. Powoluje totalne nieporozumienie, glownego winowajce przegranych kilku spotkan przez Palermo Glika, oraz dochodzacego do zdrowia po kontuzji Wojtkowiaka.
|
Coś tam nasz selekcjoner mówił, że ten pierwszy może trafić do Wisły i "musi go holować". Kompletnie bez sensu, a więc całkiem prawdopodobne.