FajQ napisał(a): 
|
Ten budynek jest niedaleko ronda Mogilskiego ulica Prażmowskiego o ile pamiętam.Zresztą na dwunastym zdjęciu widać szkieletorka.
|
Kibic z Grodu Kraka napisał(a): 
|
Kojarze to miejsce jako ul.Beliny-Prażmowskiego nie jestem pewnien ale to już jest wyremontowane
|
Dzięki za odpowiedzi
pzdr
Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
|