Marcinklon napisał(a):

Witam potrzebuję jakieś info na temat tej miejscówki http://www.opuszczone.com/galerie/krk-willa/index.php nie jestem z Krakowa a tam nie ma żadnych namiarów jak ktoś rozpozna lub ma info czy to jeszcze stoi i czy to ktoś pilnuję/administruje (jak by trzeba było uzyskać pozwolenie) to proszę na priv bo nie śledzę tego tematu na bieżąco chodzi o miejsce do wykonania zdjęć w takim klimacie. Info na temat podobnych miejscówek mile widziane
pozdro
|
Kojarze to miejsce jako ul.Beliny-Prażmowskiego nie jestem pewnien ale to już jest wyremontowane