Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19101
Stary 09.11.2010, 21:02
Witam.

Zużyłem w ciągu miesiąca 120 m3 gazu, 2 taryfa (mieszkam od miesiąca), jakiego rachunku mogę się spodziewać? Oczywiście Kraków, dokładnie okolice Ronda Mogilskiego.
Odpowiedz cytując