Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krakulaku
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5857
Stary 09.11.2010, 17:45
Podobała mi się gra Lechii w ostatniej kolejce, są zgrani i stworzyli dużo płynnych akcji. W sobotę grają z Lechem na wyjeździe i mam tutaj spore nadzieje na wywiezienie kompletu z Poznania. Tylko nadzieje bo jak niektórzy pamiętają rok temu skończyło się na 2:1 dla Lecha, a gra Lechii była w tym meczu wyśmienita.
Odpowiedz cytując