emj10 napisał(a):

Ależ będziecie w pierwszej trójce, tylko nie w tej od przodu 
Ciekawi mnie jutrzejszy mecz. Wydaje mi się, że Amica może się przełamać z tego względu, że ostatni mecz przechodzili, oddychali rękawami po MC i przez te 3 dni mogą się już zregenerować. Postawiłbym Handi +1,5 dla Amiki.
|
Dla mnie to najlepszy byłby remis z trzech względów:
1. 2 pkt znikają z tabeli.
2. Lech/Amica dalej są na 15 miejscu.
3. Wojciechowskiemu żyłka pęka ze złości na Janasa i byłby gotów odebrać piłkarzom wcześniejsze wypłaty. Piątek zapowiadałby się bardzo ciekawie.
Jednym słowem wilk syty i owca cała.