Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5855
Stary 09.11.2010, 17:10
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ależ będziecie w pierwszej trójce, tylko nie w tej od przodu

Ciekawi mnie jutrzejszy mecz. Wydaje mi się, że Amica może się przełamać z tego względu, że ostatni mecz przechodzili, oddychali rękawami po MC i przez te 3 dni mogą się już zregenerować. Postawiłbym Handi +1,5 dla Amiki.
Dla mnie to najlepszy byłby remis z trzech względów:
1. 2 pkt znikają z tabeli.
2. Lech/Amica dalej są na 15 miejscu.
3. Wojciechowskiemu żyłka pęka ze złości na Janasa i byłby gotów odebrać piłkarzom wcześniejsze wypłaty. Piątek zapowiadałby się bardzo ciekawie.
Jednym słowem wilk syty i owca cała.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 09.11.2010 o godz. 17:13.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując