Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5854
Stary 09.11.2010, 17:05
Ależ będziecie w pierwszej trójce, tylko nie w tej od przodu

Ciekawi mnie jutrzejszy mecz. Wydaje mi się, że Amica może się przełamać z tego względu, że ostatni mecz przechodzili, oddychali rękawami po MC i przez te 3 dni mogą się już zregenerować. Postawiłbym Handi +1,5 dla Amiki.
Odpowiedz cytując