Ależ będziecie w pierwszej trójce, tylko nie w tej od przodu
Ciekawi mnie jutrzejszy mecz. Wydaje mi się, że Amica może się przełamać z tego względu, że ostatni mecz przechodzili, oddychali rękawami po MC i przez te 3 dni mogą się już zregenerować. Postawiłbym Handi +1,5 dla Amiki.