pcpc napisał(a):

|
jak by była okazja to czemu nie spróbować
|
Zresztą uważasz, że taki Sobiech czy Mierzejewski mający kontrakty na poziomie 300 tys Euro rozwiążą kontrakty i pójdą do zespołu gdzie dostaną mniej, a do tego wszystko uzależnione od ilości występów itp.
Jakoś mi się nie wydaje, choć i tak to wszystko jest jedynie hipotetyczne bo można być porywczym, nerwowym i nieobliczalnym ale z całą pewnością Józef Wojciechowski nie jest głupi i nie wypuści dobrych zawodników za free.
On ma dobrych prawników, którzy trzymają ręce na pulsie, dzięki czemu wie on co , jak, kiedy, a przede wszystkim jak długo coś robić, żeby nie mieć problemów. Zresztą o ile go znam, to jutrzejsza wygrana z Lechem, najlepiej wysoka poprawi mu humor i gość wszystko wypłaci.