Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe
Offline
#
1110
09.11.2010, 15:27
TSW Fanatyk
napisał(a):
http://allegro.pl/activlab-whey-prot...308170461.html
co myślicie o tym gainerku? miał ktoś jakiś kontakt z tym?
Dobry Bulk 50% białka - jako zastępnik posiłku pasuje bardzo dobrze
Jarza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jarza
Odwiedź stronę domową użytkownika Jarza!
Znajdź inne posty napisane przez Jarza