Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
8038
09.11.2010, 13:54
pcpc
napisał(a):
Poloniści będą mogli rozwiązać umowy
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...16&temat=89727
Przeczytaj ten artukuł a zrozumiesz a wiecie ze z wojciechowskim wszystko mozliwe
Chlapać byle co do brukowców, a robić to to są dwie różne sprawy. Zresztą... zobaczymy za te 2 miechy..
arti