Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8036
Stary 09.11.2010, 13:44
pcpc napisał(a):Wyświetl post
co do Poloni to sytuacja może się zmienic i gracze beda za free
Nie liczyłbym na to, Wojciechowski prędzej wstrzyma im pensję na dwa miech, a później wszystko zapłaci.
Gość jest szalony ale nie na tyle, żeby stracić bańkę Euro na Sobiecha, a później puścić go za free.
Odpowiedz cytując