pcpc napisał(a):

|
co do Poloni to sytuacja może się zmienic i gracze beda za free
|
Nie liczyłbym na to, Wojciechowski prędzej wstrzyma im pensję na dwa miech, a później wszystko zapłaci.
Gość jest szalony ale nie na tyle, żeby stracić bańkę Euro na Sobiecha, a później puścić go za free.