Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
8035
09.11.2010, 13:38
pcpc
napisał(a):
co do Poloni to sytuacja może się zmienic i gracze beda za free
Wojciechowski zapłacił i cały czas płaci ciężkie pieniądze kopaczom, a teraz puści ich za free... już to widzę.
arti