Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8035
Stary 09.11.2010, 13:38
pcpc napisał(a):Wyświetl post
co do Poloni to sytuacja może się zmienic i gracze beda za free
Wojciechowski zapłacił i cały czas płaci ciężkie pieniądze kopaczom, a teraz puści ich za free... już to widzę.
Odpowiedz cytując