|
Niech walną żółte schody przez środek Białej Gwiazdy i będzie git.A co ....nigdy nie zejdą na psy. Tu reakcja SKWK powinna być natychmiastowa kiedy jeszcze można zapobiec temu debilzmowi. Zreszta wizyta u Obtułowicza który ma biuro niedaleko stadionu załatwiloby pewnie sprawę bardzo szybko
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 09.11.2010 o godz. 12:45.
|