Potrzebuje zakupic jakąs nową maszynke do strzyzenia włosów, może ktos polecic coś dobrego?Najważniejsze żeby ta nowa maszynka potrafiła dobrze strzyc włosy w miejscach typu skronie czy bitelsy

, bo mój obecny Philiphs jakoś sobie średnio z tym radzi.
Zapomniałem dopisac, że chodzi mi o strzyżenie na bardzo krótko typu 2-4 mm