Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19088
Stary 09.11.2010, 11:46
Potrzebuje zakupic jakąs nową maszynke do strzyzenia włosów, może ktos polecic coś dobrego?Najważniejsze żeby ta nowa maszynka potrafiła dobrze strzyc włosy w miejscach typu skronie czy bitelsy, bo mój obecny Philiphs jakoś sobie średnio z tym radzi.

Zapomniałem dopisac, że chodzi mi o strzyżenie na bardzo krótko typu 2-4 mm
Ostatnio edytowane przez Kolumbus : 09.11.2010 o godz. 11:56.
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując