Wyświetl pojedynczy post
Wislak2221
Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 09.11.2010, 11:31
Jak dojechac z A4 na stadion zeby nie bylo korków jakies skruty sa/jak jade z wroclawia na krakow
Ostatnio edytowane przez Wislak2221 : 09.11.2010 o godz. 11:50.
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Odpowiedz cytując