Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
Wislak2221
Member
Od: 04.2009
Offline
#
214
09.11.2010, 11:31
Jak dojechac z A4 na stadion zeby nie bylo korków
jakies skruty sa/
jak jade z wroclawia na krakow
Ostatnio edytowane przez Wislak2221 : 09.11.2010 o godz. 11:50.
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Wislak2221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak2221
Znajdź inne posty napisane przez Wislak2221