Dzieki Kaan, zerkne na to. Byłem w zoologicznym i pani mi poleciła karmę PURINA. Tańsza o połowę od Royal a ponoć też z wyższej póki.
TSman napisał(a):

Nieżydowskie a Wiślackie REKIN
do tego są sylaby R i K
pozdro
|
Jeszcze sie zastanowie. Póki jeszcze pies nie reaguje na imię.
Ale raczej zostanie już Riko.
Ramzes zacne imię, kolega miał Ramzesa, pies żył 12 lat. Każdy go znał na osiedlu. Więc głupio tak samo wziąść.
Tragedia była w rodzinie jak zdechł
