Temat: Imię dla psa
Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 09.11.2010, 11:17
Dzieki Kaan, zerkne na to. Byłem w zoologicznym i pani mi poleciła karmę PURINA. Tańsza o połowę od Royal a ponoć też z wyższej póki.

TSman napisał(a):Wyświetl post
Nieżydowskie a Wiślackie REKIN
do tego są sylaby R i K
pozdro
Jeszcze sie zastanowie. Póki jeszcze pies nie reaguje na imię.
Ale raczej zostanie już Riko.

Ramzes zacne imię, kolega miał Ramzesa, pies żył 12 lat. Każdy go znał na osiedlu. Więc głupio tak samo wziąść.
Tragedia była w rodzinie jak zdechł
Ostatnio edytowane przez julo : 09.11.2010 o godz. 11:19.
Odpowiedz cytując