pcpc napisał(a):

|
a co ci kolor schpdów przeszkadza czepiajmy sie wiekszych mankamentów bo zaraz bedzie ze mydło jest w łazience zilone a nie czerwone
|
Bo szpecą ten obiekt i pasują do niego jak pięść do nosa.Te schody są po prostu ....a szkaradne.
Tego dziada z PZPN`u to z chęcią bym powiesił za jaja na rynku.Wszędzie może być normalny kolor, ale u nas oczywiscie ma być najbardziej kontrastowy do obecnej kolorystyki.
Przynajmniej z wewnątrz mamy ładny obiekt a te ..... przez złośliwość nawet to chcą zniszczyć.