Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3058
Stary 09.11.2010, 05:18
RAF napisał(a):
Co zas tyczy sie Maaskanta. Zeby w Holandii byc choc wymianianym jako kandydat na selekcjonera reprezentacji TRZEBA ZNAC SIE NA PILCE. Holendrzy - w przeciwienstwie do Polakow - to futbolowi profesjonalisci ktorzy dali swiatowej pilce PRZYNAJMNIEJ jednego dobrego trenera - Dicka Advocata i dwoch swietnych - van Vaal'a i Hiddink'a. A to oznacza ze poziom szkolenia trenerow jest cojamniej lepszy niz w Polsce hahahhahahahhahaha. Zeby za trzy lata nie bylo tak ze wywalony na zbity pysk z Wisly Maaskant przejmie jakis inny malo znany klub i wejdzie z nim do LM. Tak jak Petrescu. Ludzie ogranijcie sie polscy trenerzy to dno, totalne dno z mulem. Tylko zagraniczna mysl moze nam pomoc. I to mysl od juniorow po I druzyne. Idealnie by bylo gdyby juniorow Wisly mogli szkolic holenderscy trenerzy zeby uczyli ich od podstaw pilkarskiego abecadla. I gwarantuje Wam ze za 10-12 lat nie bedziemy musieli kupowac nikogo bo beda grali wychowankowie (nie koniecznie Polacy). Klub ktory przejmie wzrorce zachodnioeuropejskie wyprzedzi lige o lata swietlne. Jezeli juz do cholery wzieli dwoch Holendrow to dac im czas i mozliwosc wykazania sie.
Zgadzam się w zupełności. A my tu ....a gadu gadu o Zielińskim.Ehhhh
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując