Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1695
Stary 09.11.2010, 01:04
Zaufaj mi, doskonale wiem jak wyglada sasiedztwo stadionu.
Miejsca jest duzo, i mozna zaproponowac cos fajnego. Bloki z lat 60 to nie jest przeszkoda.
Pamietam kilka swietnych dyplomow z lodzkiej architektury gdzie tematem byl stadion RTS.

Ten stadion tam nie pasuje.
Jest pewnie i ladny, ale tam nie pasuje.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując