|
Zaufaj mi, doskonale wiem jak wyglada sasiedztwo stadionu.
Miejsca jest duzo, i mozna zaproponowac cos fajnego. Bloki z lat 60 to nie jest przeszkoda.
Pamietam kilka swietnych dyplomow z lodzkiej architektury gdzie tematem byl stadion RTS.
Ten stadion tam nie pasuje.
Jest pewnie i ladny, ale tam nie pasuje.
|