vivez napisał(a):

|
Chętni do osobistego udzielenia nagany, czy też bycia świadkiem 'wspaniałego' zachowania PM mogą stawić się w najbliższą sobotę w niejakim klubie B**e, gdzie chociażby po derbach wyżej wspomniany piłkarz wraz ze strzelcem zwycięskiej bramki 'świetnie' się bawili. Tak btw. skoro Boukhari jest muzułmaninem i podobno nie kłamie, to można by go zapytać, czy też nie spożywa alkoholu podczas clubbingu z koleżkami z drużyny. Powinien powiedzieć prawdę, chyba, że... wiadomo, o co chodzi. Można powiedzieć, że obaj panowie świetnie się dobrali, bo prezentują ten sam poziom na boisku.
|
No dla mnie to znakomita wiadomość. Jak Mały pije z Boukharim, to znaczy że pogłoski o smrodzie i niesnaskach w szatni pomiędzy Polakami i zaciągiem zagranicznym są grubo przesadzone. Teraz tylko zadbać, żeby nie pili za dużo i będzie ok.
Co do Małeckiego - cóż.... cham, prostak, prymityw i nerwus - ale dla takich też jest miejsce na tym świece

Należy tylko odpowiednio go traktować, temperować i będzie ok. Ja go lubie i doceniam za pewne cechy, a potępiam za inne.