Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3052
Stary 08.11.2010, 23:39
Panowie prawda jest taka ze jakby Robert nie byl Holendrem a Polakiem i nie nazywal sie Maaskant a Ulatowski,Kaczmarek, czy Zielinski to juz by go w Wisle nie bylo.

Nikt polskiego trenera za takie wyniki ktore zrobil by nie trzymal,w dodatku zespol praktycznie nie notuje zadnego postepu w grze..

Maaskant jest u nas wiec dlugofalowo i z "nadziejami" ze bedzie lepiej.
Polaka nic by nie ratowalo przed zwolnieniem.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując