Wyświetl pojedynczy post
TOMCIOOMEN
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8505
Stary 08.11.2010, 23:17
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja pierd.ole trzeba bylo dzis grac grubo to wszystko,tenis,Seville i Newry....Tak juz jest ze jak czlowiek sobie odpusci i nie zagra to siadzie. Szkoda,bo myslalem ze kolejny czarny poniedzialek dzis bedzie

Tomcioomen zycze Ci powodzenia w tym Twoim systemie,sam kiedys gralem podobnym,z kursami nawet duzo nizszymi i stawkami od 700 w zwyz ale braklo mi cierpliwosci,wole obecnie system zagraj-wyplac-zagrac,bardziej mi pasuje
Kazdy gra inaczej,kazdy system jest dobry jesli tylko zyski przynosi,pzdr
dziękuje grałem kiedyś na etapy ale wtopiłem w czoraj na 13 przez Arsenal over 1,5 i od tamtej pory gram normalnie ,hokeja za mniejsze oczywiście stawki bo różnie moze wnim być
Też miałem grać stepanka i mnie nie było 1.30 i londre 1.30 weszło ,troche mnie wnerwił Rapid bo tyle sytuacji ale to tylko 100 już ją odrobiłem
Pozdrawiam i dziękuje
na live też się fajnie gra na gole z piłki ,ale to loterja jest ,nie raz przegrałem ,dlatego wole grać tylko normalne mecze
Odpowiedz cytując