dziękuje grałem kiedyś na etapy ale wtopiłem w czoraj na 13 przez Arsenal over 1,5 i od tamtej pory gram normalnie ,hokeja za mniejsze oczywiście stawki bo różnie moze wnim być
Też miałem grać stepanka i mnie nie było 1.30 i londre 1.30 weszło ,troche mnie wnerwił Rapid bo tyle sytuacji ale to tylko 100 już ją odrobiłem
Pozdrawiam i dziękuje
na live też się fajnie gra na gole z piłki ,ale to loterja jest ,nie raz przegrałem ,dlatego wole grać tylko normalne mecze
