Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8504
Stary 08.11.2010, 23:10
Ja pierd.ole trzeba bylo dzis grac grubo to wszystko,tenis,Seville i Newry....Tak juz jest ze jak czlowiek sobie odpusci i nie zagra to siadzie. Szkoda,bo myslalem ze kolejny czarny poniedzialek dzis bedzie

Tomcioomen zycze Ci powodzenia w tym Twoim systemie,sam kiedys gralem podobnym,z kursami nawet duzo nizszymi i stawkami od 700 w zwyz ale braklo mi cierpliwosci,wole obecnie system zagraj-wyplac-zagrac,bardziej mi pasuje
Kazdy gra inaczej,kazdy system jest dobry jesli tylko zyski przynosi,pzdr
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując