Ja pierd.ole trzeba bylo dzis grac grubo to wszystko,tenis,Seville i Newry....Tak juz jest ze jak czlowiek sobie odpusci i nie zagra to siadzie. Szkoda,bo myslalem ze kolejny czarny poniedzialek dzis bedzie
Tomcioomen zycze Ci powodzenia w tym Twoim systemie,sam kiedys gralem podobnym,z kursami nawet duzo nizszymi i stawkami od 700 w zwyz ale braklo mi cierpliwosci,wole obecnie system zagraj-wyplac-zagrac,bardziej mi pasuje

Kazdy gra inaczej,kazdy system jest dobry jesli tylko zyski przynosi,pzdr
