medyk napisał(a):

|
a jak w łodzi wyglada ogólnie sytułacje nie wierze że ŁKS sie nie bedzie burzył że tez chce stadion, planuje tam miasto tez im budowac?
|
"Oprócz szukania sponsorów oba kluby od dłuższego czasu starają się również o nowe stadiony. Budowę obiektu przy al. Unii, gdzie swoje mecze rozgrywa ŁKS, ma sfinansować miasto, które na trzech treningowych boiskach piłkarskich klubu wybudowało niedawno halę widowiskowo-sportową Atlas Arena. Obiekt dla ŁKS ma pomieścić ok. 15-20 tys. widzów. "
za wp.pl