Wyświetl pojedynczy post
Raul TS
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z Santiago Bernabeu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 08.11.2010, 21:43
wislak227 napisał(a):Wyświetl post
Zależy w jakiej części miasta... Ja np. zawsze jak jeżdżę tramwajem to przy Placu Bohaterów Getta widzę obok siebie "Alkohole 24h" i "Kebab 24h"
Raczej wszędzie oprócz Nowej Huty , a najlepiej okolice Kleparz ,Aleje, Mateczny. Grilla ktoś wie ?
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując