wislak227 napisał(a):

Zależy w jakiej części miasta... Ja np. zawsze jak jeżdżę tramwajem to przy Placu Bohaterów Getta widzę obok siebie "Alkohole 24h" i "Kebab 24h"
|
Raczej wszędzie oprócz Nowej Huty , a najlepiej okolice Kleparz ,Aleje, Mateczny. Grilla ktoś wie ?