Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
jekert
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
16315
08.11.2010, 20:14
Zła widoczność ze skyboxów jest problemem i zapewne zostanie rozwiązany.
Ostatnio edytowane przez jekert : 09.11.2010 o godz. 18:51.
jekert
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jekert
Znajdź inne posty napisane przez jekert