Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4021
Stary 08.11.2010, 16:31
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
Przy takim meczu wyszło jakie większość ma mózgi. Nie lepiej było sobie pójść w sobote zaplacić 40zł za karnecik, albo 45 jesli nie ma karty i by było po problemie, a teraz sie dziwicie ze koniki liczą sobie (5dni przed meczem !!!!) 60zł za bilet.eh... ja na szczescie nie mam takiego problemu i nei zamierzam plakac nad tymi którym nagle zaczelo sie spieszyc na R22. dziekuje.dobranoc
A moze ktos gosci zgody i dzis sie dowiedzial ze musi kupic kilka biletow ? wziąles takie rozwiazanie pod uwage?
Odpowiedz cytując