|
Maaskant nie zdziała cudów mając do dyspozycji leniwych amatorów którym sie wydaje,że skoro przywdzieją koszulkę z białą gwiazdą mogą funkcjonowac na rodzimym podwórku jako gwiazdy pierwszej kategorii.Mecz ze słabą Craxą udownodnił,że w tym składzie Wisła nie jest w stanie walczyć o majstra plasując się ewentualnie w środku tabeli.Decydenci Wisły mają idealny czas aby przewietrzyć skład przed przyszłym sezonem ,obecny jest już chyba stracony.
|