Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 8.
Wyświetl pojedynczy post
zajafffka
Member
Od: 11.2005
Offline
#
1629
08.11.2010, 15:51
WISŁA - legia 2-1 (0-0)
Skład: Pawełek- Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić- Małecki, Sobolewski, Garguła, Rios, Kirm, Paweł Brożek
Bramki: Paweł Brożek, Kirm
Zmiany: Wilk, Boukhari, Żurawski
"Już i tak za dużo czasu tracę na sen" Ryszard Riedel
zajafffka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zajafffka
Znajdź inne posty napisane przez zajafffka