Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8211
Stary 08.11.2010, 15:46
Maly jest jaki jest, ale to jedyny pilkarz we Wisle, ktory robi jakis wiatr, minie kogos 1 na 1, o czy nie mozna powiedziec o Kirmie, Pieti, o Lobo nie wspominam. Tak, wozi czasem glupio ta pilke ale ja wole jak na 20 akcji spieprzy 15 bo duze prawdopodobienstwo ze w tych 5 jest jakas akcja bramkowa. Powiem wam tak, nigdy nie wie co sie ma dopoki sie tego nie straci. Tak wlasnie sobie myslalem o Baszczu i .. byc moze nawet o Zieniu. Chyba kazdy widzial jakie byly dziury jak odeszli.
Odpowiedz cytując