szprotson - No coz, kazdy ma inne odczucia

Mowie raczej o jego podejsciu do pilkarzy i "mobilizowaniu" ich, a nie o jego umiejetnosciach stricte taktycznych. Dodatkowo jako kibic Legii moge nie byc do konca obiektywny w stosunku do tego czlowieka
Ogladam sobie 3 raz "Tajemnice Fryzjera" i nie moge sie nadziwic ze kibice Lecha moga spac spokojnie i miec czyste sumienie
Te ....y ktore dawaly kase Fryzjerowi na przekrety nadal pracuja tam gdzie pracuja... To jest szopka i kpina.