crapmaster napisał(a):

Ogladam skroty Mecze rzadko
Dlatego niech Cleber i Kapka siegna tam zanim siegnie tam zachodnia Europa
|
Wszyscy przez ciebie wymienieni piłkarze są od dawna w notesach skautów zachodnich klubów, a takim Neymar interesował się już w zeszłym sezonie Real Madryt. Oczywiście możemy szukać tam piłkarzy, ale szansa, że wielkie kluby typu Barcelona przegapią kolejnego Messiego i pozwolą mu trafić do Polski jest nikła. Nie mówiąc już o tym, że najbogatsze kluby z Brazylii i Argentyny (Santos, River Plate) najlepszym i obiecującym graczom płacą lepiej niż kluby polskie.