Wyświetl pojedynczy post
Dekiel
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8028
Stary 08.11.2010, 12:57
crapmaster napisał(a):Wyświetl post
Ogladam skroty Mecze rzadko
Dlatego niech Cleber i Kapka siegna tam zanim siegnie tam zachodnia Europa
Wszyscy przez ciebie wymienieni piłkarze są od dawna w notesach skautów zachodnich klubów, a takim Neymar interesował się już w zeszłym sezonie Real Madryt. Oczywiście możemy szukać tam piłkarzy, ale szansa, że wielkie kluby typu Barcelona przegapią kolejnego Messiego i pozwolą mu trafić do Polski jest nikła. Nie mówiąc już o tym, że najbogatsze kluby z Brazylii i Argentyny (Santos, River Plate) najlepszym i obiecującym graczom płacą lepiej niż kluby polskie.
Odpowiedz cytując