Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5821
Stary 08.11.2010, 12:33
Wojciechowski jak odejdzie to tam bedzie zbiorowe samobojstwo. Raz ze nikt z taka kasa tego klubu nie kupi, dwa ze Wojciechowski moze nawet sprzedac komus licencje a wtedy Polonia laduje na samym dole klas rozgrywkowych w Polsce.

Przewiduje ze Wojciechowski zostanie, ale zaden normalny trener nie bedzie chcial tam isc, bo trzeba byc samobojca zeby pracowac w tak chorych warunkach.
Oczywiscie przyjdzie jakas miernota, ktorej zalezy na kasie i ktora da sobie ustalac sklad i wchodzic na glowe, ale jak wiemy tacy trenerzy g*** osiagaja.


Nieciekawie u nich, ale im u nich gorzej tym lepiej u Nas


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując