bonawentura napisał(a):

|
Czyżbyś oglądal lige brazylijską i argentyńską na sportklubie? Skąd znasz tych piłkarzy?
|
Ogladam skroty Mecze rzadko
Podane liczby bramek sa z obecnie trwajacych rozgrywek
Za to jestem na biezaco ze statystykami i wynikami Przegladam strzelcow patrze na ich wiek Tak latwo zauwazyc wyrozniajacych sie malolatow
Basalajowi i reszcie wislackich skautow polecam rowniez obserwacje tych biednych ale za to bardzo utalentowanych zawodnikow Pamietajcie ze zawsze gdzies sie rodza i wychowuja nowi Forlani Ronaldzi i Maradoni - zazwyczaj w nizszych ligach Dlatego niech Cleber i Kapka siegna tam zanim siegnie tam zachodnia Europa