Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrekj66unia
Member
Od: 08.2007
Offline
#
3996
08.11.2010, 11:58
Jesli ktos byl kolo 10 to bilet mogl spokojnie kolo11.30 dostac
a im pozniej tym robilo sie wiecej osob... daje 1 fotke, troszke mi sie spieszylo wiec tak na szybko telefonem zrobilem:
piotrekj66unia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekj66unia
Znajdź inne posty napisane przez piotrekj66unia