Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrekj66unia
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3996
Stary 08.11.2010, 11:58
Jesli ktos byl kolo 10 to bilet mogl spokojnie kolo11.30 dostac a im pozniej tym robilo sie wiecej osob... daje 1 fotke, troszke mi sie spieszylo wiec tak na szybko telefonem zrobilem:

Odpowiedz cytując