|
Co do meczu to powtórzę to nie po raz pierwszy w tym temacie, że Pawełek nie raz uratował na dupę w tym meczu i myślę że nie tylko w nim, a Ci którzy najeżdżają na niego póki co za pewne się schowali i tylko czekają aż popełni jakiegoś '' Pawełka'' żeby można było znowu po nim cisnąć, wyzywać i w ogóle.
Mariusz moim zdaniem w ostatnim czasie znacząco poprawił swoją grę i przy takich częstych zmianach w obronie naprawdę spisuje się bardzo dobrze. Jest najpewniejszym punktem bloku obronnego w tym momencie w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 08.11.2010 o godz. 11:28.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|