Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
Od: 07.2005
Skąd: Z baru
Offline
#
65
08.11.2010, 10:12
Przypominam o konkursie na projekt szalika sekcji futsalu. Żeby ułatwić nieco sprawę poniżej logo Wisła Futsal w formacie jpg. Do wygrania oryginalna koszulka meczowa Adidas.
http://img130.imageshack.us/img130/1139/futsaln.jpg
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
MCDave
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MCDave
Znajdź inne posty napisane przez MCDave