Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8023
Stary 08.11.2010, 09:49
nie trzeba daleko szukać, za darmo oczywiście w cudzysłowie mówiąc, mamy solidnego środkowego obrońce ogranego w pucharach i do tego reprezentanta kraju... Maksim Bordachov, kontrakt mu się kończy w tym roku... wypadało by się nim zainteresować, no ale to tylko takie pobożne życzenie bo już pewnie szykują szrot z zagranicy...

http://transfermarkt.de/de/maksim-bo...ler_87262.html

no i napastnik, którego wszyscy znają... wydaje się być gotowy do tego by porządnie namieszać w naszej kopanej... kontrakt mu się kończy w tym roku, wypadało by się nim zainteresować, dać te 400 tyś ojro bo skoro Łobo może, to czemu nie ten zawodnik? Vitali Rodionov...

http://transfermarkt.de/de/vitali-ro...ler_53354.html

Apel do naszego dyrektora sportowego i prezesa klubu!!!

NIE ŚCIĄGAJCIE SZROTU Z ZAGRANICY TYLKO ROZEJRZYJCIE SIĘ ZA PIŁKARZAMI DOBREJ KLASY, KTÓRYM KOŃCZĄ SIĘ KONTRAKTY!!! ZAOSZCZĘDZICIE NA TESTOWANIU I MOŻLIWYM KONTRAKCIE DLA NIEUDACZNIKA!!!!
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 08.11.2010 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując