nie trzeba daleko szukać, za darmo oczywiście w cudzysłowie mówiąc, mamy solidnego środkowego obrońce ogranego w pucharach i do tego reprezentanta kraju... Maksim Bordachov, kontrakt mu się kończy w tym roku... wypadało by się nim zainteresować, no ale to tylko takie pobożne życzenie bo już pewnie szykują szrot z zagranicy...
http://transfermarkt.de/de/maksim-bo...ler_87262.html
no i napastnik, którego wszyscy znają... wydaje się być gotowy do tego by porządnie namieszać w naszej kopanej... kontrakt mu się kończy w tym roku, wypadało by się nim zainteresować, dać te 400 tyś ojro bo skoro Łobo może, to czemu nie ten zawodnik? Vitali Rodionov...
http://transfermarkt.de/de/vitali-ro...ler_53354.html
Apel do naszego dyrektora sportowego i prezesa klubu!!!
NIE ŚCIĄGAJCIE SZROTU Z ZAGRANICY TYLKO ROZEJRZYJCIE SIĘ ZA PIŁKARZAMI DOBREJ KLASY, KTÓRYM KOŃCZĄ SIĘ KONTRAKTY!!! ZAOSZCZĘDZICIE NA TESTOWANIU I MOŻLIWYM KONTRAKCIE DLA NIEUDACZNIKA!!!!