|
Największy PLUS Małemu należy się za kreowanie wizerunku piłkarza Wisły Kraków jako chamskiego buca z niewyparzonym pyskiem.
Dość oczywiste jest, że tzw opinia publiczna bardziej zwróci uwagę i zapamięta chamskie wyskoki Małeckiego niż kulturę Sobolewskiego.
Widać części kibiców pasuje wizerunek klubu jako zbieraniny "głupich ale silnych". Wartość człowieka wyznaczana obwodem bicepsa - gratuluję.
Małecki wg mnie do sprzedania albo, jak ktoś wyżej sugerował, wypożyczenia aż zmądrzeje (jeśli zmądrzeje).
|