A nie lepiej by było do nas ściągnąć na wypożyczenie : Marcusa Piosska, Łukasza Szukałę oraz Sebastian Tyrale ? ostatnio strzelają bramki może by i u nas coś zdziałali

a podobno i Szetela jest bez kontraktu... może by w kraju swoich rodziców się odbudował i najlepiej w Wiśle ? ;]