Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8022
Stary 08.11.2010, 00:24
A nie lepiej by było do nas ściągnąć na wypożyczenie : Marcusa Piosska, Łukasza Szukałę oraz Sebastian Tyrale ? ostatnio strzelają bramki może by i u nas coś zdziałali a podobno i Szetela jest bez kontraktu... może by w kraju swoich rodziców się odbudował i najlepiej w Wiśle ? ;]
Odpowiedz cytując