|
Jak mam być rzeczowy to powinniście skupić się na ludziach, którzy mają kończące się kontrakty - bo tylko taka optyka jest brana pod uwagę.
Sadloki i Sobiechy to jest spekulacyjna bańka.
Sadloka byle pastuch rysował na kadrze. Wołąkiewicz jest lansowany przez C+ więc będzie albo drogi albo nie do wyjęcia.
|