Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5778
Stary 07.11.2010, 22:00
I niech jeszcze w ramach obrażenia się na grajków, w nocy boisko wodą poleje, co by upadki podczas porannego treningu były jeszcze bardziej bolesne

I love this guy
Odpowiedz cytując